child-1538557_960_720

Veterinárna ambulancia SmallVet v Bratislave príjme do svojho tímu veterinárneho lekára/lekárku, pozícia nie je vhodná pre absolventa. 

Hľadáme empatického človeka s príjemným vystupovaním a individuálnym prístupom ku klientovi. Flexibilita, zodpovednosť, tímová spolupráca, neustále vzdelávanie a napredovanie vo veterinárnej praxi, poskytovanie nočných pohotovostí, schopnosť zvládať stresové situácie sú podmienkou. Mzdové ohodnotenie je od 1500 eur, po skúšobnej dobe zvýšenie platu, možnosť ubytovania v priestoroch nad ambulanciami. Ďalšie informácie sú predmetom osobného pohovoru.

Nástup od 01.07.2021.

Motivačný list a CV posielajte na info@smallvet.sk.

Veterinárna ambulancia SmallVet v Bratislave príjme do svojho tímu veterinárnu sestričku/technika.

Hľadáme empatického človeka s príjemným vystupovaním a individuálnym prístupom ku klientovi. Flexibilita, zodpovednosť, tímová spolupráca, neustále vzdelávanie a napredovanie vo veterinárnej praxi, poskytovanie nočných pohotovostí, schopnosť zvládať stresové situácie sú podmienkou. Mzdové ohodnotenie je od 750 eur, po skúšobnej dobe zvýšenie platu, možnosť ubytovania v priestoroch nad ambulanciami. Ďalšie informácie sú predmetom osobného pohovoru.

Nástup od 01.07.2021.

Motivačný list a CV posielajte na info@smallvet.sk.

 

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu. Tím SmallVet -u.