Veterinárna ambulancia SmallVet v Bratislave príjme do svojho tímu veterinárneho lekára/lekárku, pozícia nie je vhodná pre absolventa

Hľadáme empatického človeka s príjemným vystupovaním a individuálnym prístupom ku klientovi. Flexibilita, zodpovednosť, tímová spolupráca, neustále vzdelávanie a napredovanie vo veterinárnej praxi, poskytovanie nočných pohotovostí, schopnosť zvládať stresové situácie sú podmienkou. Mzdové ohodnotenie je od 1500 eur, po skúšobnej dobe zvýšenie platu – príplatky za nočnú pohotovosť,víkendy,sviatky a chirurgickú príslužbu.Preplácame 21 dní dovolenky a semináre. Možnosť internshipu a ďalšieho vzdelávania-oftalmologia, ortopedia,stomatologia a kardiológia. Ďalšie informácie sú predmetom osobného pohovoru.

Nástup je možný ihneď.

Motivačný list a CV posielajte na info@smallvet.sk.

 

 

Veterinárna ambulancia SmallVet v Bratislave príjme do svojho tímu veterinárneho lekára/lekárku, pozícia je vhodná pre absolventa.

Hľadáme empatického človeka s príjemným vystupovaním a individuálnym prístupom ku klientovi. Flexibilita, zodpovednosť, tímová spolupráca, neustále vzdelávanie a napredovanie vo veterinárnej praxi, poskytovanie nočných pohotovostí, schopnosť zvládať stresové situácie sú podmienkou. Mzdové ohodnotenie je od 1000 eur, po skúšobnej dobe zvýšenie platu – príplatky za nočnú pohotovosť, víkendy, sviatky a chirurgickú príslužbu. Preplácame 21 dní dovolenky a semináre. Možnosť internshipu a ďalšieho vzdelávania – oftalmologia, ortopedia, stomatologia a kardiológia. Ďalšie informácie sú predmetom osobného pohovoru.

Nástup je možný ihneď.

Motivačný list a CV posielajte na info@smallvet.sk.

Veterinárna ambulancia SmallVet v Bratislave príjme do svojho tímu veterinárnu sestričku/technika.

Hľadáme empatického človeka s príjemným vystupovaním a individuálnym prístupom ku klientovi. Flexibilita, zodpovednosť, tímová spolupráca, neustále vzdelávanie a napredovanie vo veterinárnej praxi, poskytovanie nočných pohotovostí, schopnosť zvládať stresové situácie sú podmienkou. Mzdové ohodnotenie je od 900 eur, po skúšobnej dobe zvýšenie platu. Ďalšie informácie sú predmetom osobného pohovoru.

Nástup ihneď.

Motivačný list a CV posielajte na info@smallvet.sk.

 

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu. Tím SmallVet -u.